V Milovicích se opět dařilo

Letos již po třiadvacáté v historii zamířili hráči stolního hokeje do Milovic. Nejlépe se opět dařilo Zdeňku Matouškovi ml., který ve finále porazil Kryštofa Lebla. Třetí místo vybojoval Patrik Petr. Z našich zahrál nejlépe Tibor Varga, který ve výkonnostní skupině A skončil na skvělém 8. místě. V play off nestačil na Michala Hviždě, se kterým prohrál v sérii 0:3 (2:7, 3:4, 2:3P) a celkově tak skončil na vynikajícím 10. místě. Jedná se o nejlepší umístění hráče BSE na Českém poháru, které doposud držela Maruška Vargová 12. místem z Třince roku 2009.

Ve skupině B se nejlépe dařilo Lukáši Paclíkovi (29), který sice skončil na nadějném 3. místě, nicméně play off sehrál podobně jako Tibor 0:3 (2:3, 1:7, 4:5) na zápasy s Davidem Cibulkou. Těsně před branami play off zůstal Martin Kouba (33), kterému chyběl na osmičku jediný bod. Dále ve skupině B skončil Franta Marek (35), Tomáš Kahoun ml. (37), Aneta Jackowská (38) a Tomáš Kahoun st. (39). Ve skupině C se na stupně vítězů dostala dvojice pelhřimáků. Druhý skončil Sam Hána (44) před třetím Lukášem Kahounem (45), dále Miroslav Mareš st. (50) a Pavel Komárek (51).

V Milovicích jsme opět ukázali, že jsme početným klubem. Z celkového počtu 52 hráčů naše barvy reprezentovalo 11. Do soutěže klubů jsme si připsali 332 bodů, nejvíce z celé sezóny.

Příští turnaj se přesouvá do hlavního města, kde 25. dubna vypukne stolněhokejový svátek Czech Open 2015, který patří do kategorie SuperSeries. Tradičně tedy půjde o nejlépe obsazený turnaj sezóny. Pravidelně se jej účastní hráči z Ruska, Lotyšska, Švédska nebo Finska. Aktuálně k datu 14. 4. 2015 je přihlášeno 90 hráčů. Seznam přihlášených a další informace jsou dostupné na [internetových stránkách] turnaje.