BSE League

Aktuální sezóna

Minulé sezóny

Výsledkový servis

Výsledkový archív (WR)

Organizační řád

1. Čas a místo konání

1.1 BSE League je tréninková liga stolního hokeje otevřená všem zájemcům. Probíhá dle termínů vyhlášených na stránkách klubu v literární kavárně Měsíc ve dne v Českých Budějovicích (Nová 1870/3), neurčí-li pořadatel jinak. Přihlašování předem je žádoucí, ale není nutné. Hlásit svou účast můžete na e-mail bsebudejovice@gmail.com (Tibor Varga).

1.2. Startovné činí 30 Kč pro všechny hráče s výjimkou nováčků (hráči, kteří startují na svém prvním turnaji započítávaném do světového žebříčku), ti na svém prvním turnaji hrají zdarma.

2. Hrací systém

2.1. BSE League se skládá z 10 kol. Minimální počet hráčů v jednom kole je čtyři.

2.2. Bodovací systém: poslední hráč získává jeden bod a další umístění jsou bodována vzestupně +1 bod. Při shodném počtu bodů v konečné tabulce rozhoduje o lepším umístění bilance vzájemných zápasů (v případě její rovnosti skóre ze VZ, v případě rovnosti celkové skóre) dvou či více hráčů v dané sérii BSE League.

2.3. Jednotlivé turnaje se typicky hrají systémem každý s každým bez play-off, model turnaje však vždy závisí na dohodě konkrétních účastníků a jejich časových možnostech. Odehrána může být jedna i více sérií vzájemných zápasů.

2.4. Za vítězství v zápase získává hráč 2 body, za remízu získávají oba hráči shodně 1 bod.

2.5. Samotná hra se řídí platnými pravidly stolního hokeje, podle kterých se hraje na Českém Poháru

2.6. Ve všech sporných situacích, na které není v těchto pravidlech pamatováno, rozhoduje pořadatel turnaje. Změna pravidel v průběhu sezóny za účelem hladkého průběhu turnajů a optimálního počtu zápasů s ohledem na počet hráčů a dostupných hracích stolů je možná.

3. Fair play

3.1. Nepsané zákony fair play a slušného chování jsou na turnajích BSE League samozřejmostí a každý hráč je povinen se jimi řídit. Měl by proto respektovat i právo všech účastníků odehrát zápasy ve srovnatelných podmínkách. Žádný z hráčů by proto neměl hrát dvě následující kola po sobě na stejné straně stejného hokeje. V play-off si volí výše nasazený hráč hokej, níže nasazený hráč stranu. Střídání stran v play-off je věcí domluvy obou hráčů.

Verze platná od 12. 10. 2016.