Soustředění/All star games

 

Opět po roce se v Pelhřimově uskutečnilo soustředění/all star games. Tento rok se bohužel akce zúčastnilo méně hráčů než ten loňský. Přilákali jsme pouze 13 hráčů a to výhradně hráče z klubu BSE United nebo hráče bez klubové příslušnosti. Turnaj byl opět rozdělen do deseti miniturnajů, které měli vyzkoušet různé hráčské dovednosti ale hlavně taky nabudit přátelskou atmosféru a zažít se Stiga hokejem hodně legrace. Průměrná účast na jednom turnaji byla 8 hráčů. To sice není moc, ale i přes malou účast si všichni soustředění užili.

První disciplínou bylo stavění hokejů na čas. Lukáš Kahoun, který tuto disciplínu piloval celý rok, ustanovil hned v kvalifikaci nový rekord – postavil hokej za 68 sekund a rozebral ho za 20 sekund. Jelikož se turnaje zúčastnilo 7 lidí, tak se Lukáš dostal rovnou do semifinále. V prvním čtvrtfinále hrál druhý z kvalifikace Tomáš Kahoun ml. proti Petrovi Klazarovi. Ve druhém čtvrtfinále hrál favorizovaný Sam Hána s Matym Klazarem a Michal Blažek, který skončil v kvalifikaci pátý, hrál s Pavlem Komárkem. Všechny čtvrtfinále vyhráli favoriti. V semifinále excelovali bratři Kahounovi a poslali Sama s Michalem do boje o bronz. Ten byl neuvěřitelně vyrovnaný a nakonec se ze třetího místa radoval Sam a to s náskokem pouze 1,5 vteřiny. Finále bylo méně těsné a to i díky novému rekordu v rozebírání (17,3 sekundy), který zaznamenal favorit turnaje Lukáš. Vyhrál tak první zlatou medaili a logicky tak vedl medailové pořadí po první disciplíně. Druhý byl Tomáš Kahoun ml. a třetí již zmiňovaný Sam.

Po první technické disciplíně se soustředění zaměřilo na pravé stigařské dovednosti. Druhá disciplína byl turnaj s 10 puky. Na této disciplíně nás bylo 9 a prvně se hrála základní skupina každý s každým. Tu ovládli favorité v pořadí: 1. Lukáš, 2. Sam a 3. Tom ml. Na dalších místech byla Hanička Marešová, Maty, Pavel, který ale před posledním zápasem skupiny odešel a do play-off nebyl nasazen, dále Michal, který se skupinou protrápil (například jeho skóre bylo 4. nejlepší ve skupině), osmý byl Petr a zezadu to všechno jistil nováček Zdeněk Paul. Jelikož se po odchodu Pavla zmenšil počet účastníků na 8, mohlo se pokračovat čtvrtfinálem. V tom Lukáš i Sam pohodlně zvítězili a poslali Zdeňka s Petrem do semifinále B. K překvapení došlo v dalších zápasech čtvrtfinále. Michal ukázal, že výsledek ze základní skupiny neukazuje jeho potenciál a vyřadil Toma. Zápas Matyho s Haničkou skončil dokonce remízou. V prodloužení na 5 puků Maty nedal Haničce šanci a postoupil do semifinále. V obou semifinálích zvítězili hladce favorité a to znamenalo mimo jiné, že o 7. místo hrál Petr se Zdeňkem a Petr nakonec vyhrál. O 5. místo hrál Tom s Haničkou a i tady se radoval papírový favorit Tom. Zápas o bronz se nesl v juniorském duchu. Utkal se v něm Maty a Michal a druhý jmenovaný nakonec dotáhl svůj boj vůči nasazení do šťastného bronzového konce. Ve finále pak oplatil Sam Lukášovi prohru ze základní skupiny a stal se celkovým vítězem turnaje s 10 puky. Po dvou disciplínách vedl medailové pořadí stále Lukáš (1 zlato a 1 stříbro), ale hned za ním byl Sam (1 zlato a 1 bronz) a třetí místo hájil Tom (1 stříbro).

Třetí miniturnaj byl turnaj na zlatý gól. Jinak řečeno – kdo dá gól, vyhrál. Jelikož bylo dost času, sestavil se pavouk pro osm lidí (7 hráčů a jeden volný los) a hrálo se „na dva životy“ a to hned dvakrát. V prvním pavoukovi se nestalo téměř vůbec žádné překvapení. Vyhrál Sam, druhý byl Lukáš, který se vrátil přes jeden zápas v opravách kde porazil Tomáše st., který předtím vyřadil Tomáše ml. Pátí byli Maty s Michalem a sedmý Petr. Když se sestavil pavouk podruhé a začalo se hrát, bylo to mnohem zajímavější. První kolo dopadlo dle očekávání, ale v druhém kole byli posláni do oprav Sam a Tomáš st. Oba dva, prvně Tomáš a pak Sam dojeli na rozjetého Michala, který dokonce porazil i Toma ml., který prohrál finále bez oprav s Lukášem. Michal se tak dostal do boje o vítězství, ale Lukáš si vše pohlídal a druhého pavouka už vyhrál. Celkové pořadí pak bylo určeno součtem pořadí v obou dvou kolech. První tedy byl Lukáš, druhý Sam, třetí Tom ml. s Michalem, pátý Tomáš st., šestý Maty a sedmý Petr. Protože na třetím místě byla shoda, zahrál si Tom ml. a Michal ještě jeden zápas o třetí místo. Michal v něm potvrdil, že na konci prvního hracího dne měl opravdu formu a vyhrál už druhou bronzovou medaili. Po třech disciplínách se ale přesto Michal nevešel do nejlepší trojky medailového pořadí. Vedl stále Lukáš (2 zlata a 1 stříro), druhý byl stále Sam (1 zlato, 1 stříbro, 1 bronz) a třetí byl pořád Tom ml. (1 stříbro).

Druhý den soustředění začal čtyřhrou na Frantův způsob. V ní soutěží dvojice, které se u hokeje pravidelně střídají. Na tuto disciplínu se sešlo pouze 6 borců, kteří byli nasazeni do dvou košů. Postupně si každý nasazený hráč zahrál v týmu s každým nenasazeným hráčem. Tento systém bohužel znevýhodňoval Tomáše st., který byl papírově nejhorší hráč prvního koše. Naopak ze systému mohli těžit Maty s Haničkou, kteří byli papírově silní hráči druhého koše. Nakonec se tento škraloup systému stal rozhodujícím. Tomáš st. a Petr vyhráli ze šesti zápasů jen jeden a to když hráli s Matym, respektive s Tomem ml a skončili 5. a 6. Tomovi a Matymu výhra s „outsidery“ však přinesla velkou výhodu. I tak to ale vypadalo, že nakonec bude mít navrch opět Lukáš. Po čtyřech odehraných zápasech vedl se čtyřmi výhry. V posledním kole ale dvakrát zaváhal a dotáhli se na něj další tři hráči – Maty, Tom a Hanička. Nakonec rozhodovalo skóre, které měl nejlepší Maty, poté Tom, třetí byla Hanička a Lukáš po slabých dvou zápasech skončil až čtvrtý. Mrzet to Lukáše ale nemuselo, protože stále vedl po čtyřech disciplínách medailové pořadí (2 zlata a 1 stříbro), druhý byl stále Sam (1 zlato, 1 stříbro, 1 bronz) a na třetí místo se dostal senzačně Maty (1 zlato).

Během čtyřhry se o volných chvílích uskutečnila i kvalifikace na pátou disciplínu, kterou byl turnaj v nahrávkách. Každý ze šesti hráčů měl dva pokusy na to, projet si dva okruhy přihrávek s tím, že pokaždé se mu počítal lepší pokus a oba dva časy se sečetli. Kvalifikaci vyhrál Lukáš a to jen těsně před Tomášem ml. Nedaleko za nimi byla Hanička a stejný malý odstup byl i mezi ní a čtvrtým Matym. Kvalifikace se moc nepovedla Tomášovi st. a Petrovi, kteří skončili v kvalifikaci s velkou ztrátou 5. a 6. Lukáš s Tomem ml. postoupili rovnou do semifinále a ostatní si o semifinále museli ještě jednou zahrát. Maty vyzval tátu Petra a i přesto, že se mu třásla ruka, dokázal postoupit. V druhém souboji byla Hanička proti Tomášovi st. Hanička sice předvedla lepší čas než oba Klazarovi, ale nedokázala se přiblížit svému kvalifikačnímu času. Naopak Tomáš st. vysloveně zaválel a (to tehdy ještě nevěděl) předvedl 3. nejrychlejší čas celého play-off. To znamenalo zasloužený postup. V semifinále hrál Maty proti trenérovi Lukášovi. To, že jsou ze stejné školy, se prokázalo neuvěřitelným způsobem, oba dokončili dráhu v naprosto stejném čase! Rozhodčí nemohl určit, kdo byl za cílovou čarou dřív, a tak se celý boj ještě jednou opakoval. V druhém pokusu už takové drama nebylo. Lukáš předvedl fantastický čas a Maty trať ani nedokončil. V druhém semifinále, v souboji Tomášů Kahounů, zvítězil po přesvědčivém výkonu ten mladší z nich. Ten starší se s Matym utkal v souboji o třetí místo. To bylo, stejně jako finále, na dva vítězné zápasy. V prvním zápase vyhrál Maty, v druhém Tomáš st., v posledním zápase, kde šlo o všechno, předvedl Maty neskutečnou jízdu a nejlepším časem play-off zakončil vítězně bitvu o třetí místo. Ve finále to nebyl tak strhující pohled. Lukášovi se rozklepala ruka a i přes drobné chybky vyhrál hladce Tom ml. oba dva zápasy. Po půlce soustředění vedl medailové pořadí stále Lukáš (2 zlata a 2 stříbra), ale nebezpečně se přiblížil Tom ml. (1 zlato a 2 stříbra) a třetí byl Sam (1 zlato, 1 stříbro a 1 bronz).

Po neobvyklých disciplínách nastal čas na zcela běžný turnaj dle obvyklých pravidel. Zprvu sliboval velikou účast, ale nakonec se na něj sjelo pouze 9 lidí, což ale i tak byla v rámci letošního soustředění velká účast. Všichni účastníci odehráli základní skupinu, v níž se dvakrát utkal každý s každým. Jako nejlepší hráč ze základní skupiny vyšel Sam a jen jeden bod za ním byl druhý Lukáš. Tím si zajistili jistotu semifinále. Ze zbytku pole byl jednoznačně nejlepší Tom ml., následovaný Tomášem st. a Matym. O poslední postupové místo proběhl boj mezi Petrem a třemi hráči, kteří přijeli do Pelhřimova z Veselí nad Lužnicí. Po prvním kole byl boj o play-off vyrovnaný, ale ve druhém kole Petr zužitkoval zkušenosti z Českých pohárů a porazil méně zkušené kolegy z Veselí. Ti si pak zahráli ještě třikrát každý s každým ve skupině o 7. místo. Skupina to byla opravdu neobvykle vyrovnaná. Do posledního kola nebylo nic rozhodnutého. Všichni tři hráči měli totiž stejný počet bodů! Nakonec se v posledním kole rozhodlo a s rozdílem jednoho respektive dvou bodů na vítěze skupiny o 7. místo se seřadili: 7. Milan Chlebo, 8. Michal Krňák a 9. Ondra Chlebo. Dokonce i skóre měli velmi podobné. Mezitím probíhali čtvrtfinálové boje. Tom ml. hladce porazil Petra, ale v druhém čtvrtfinále nastalo mezi Tomášem st. a Matym nečekané drama. Je pravda, že už v tabulce je dělil jediný bod, ale i tak nikdo nečekal, že Maty bude vést 1:0 a poté i 2:1 na zápasy. Tomáš st. měl co dělat, aby stav série zvrátil na konečných 3:2 v jeho prospěch. O tom, jak dobře Maty hrál vypovídá i to, že přestože prohrál, vstřelil v celé sérii o dva góly více než jeho soupeř. Matymu ale dramatické zápasy nestačili, protože hned poté začal hrát s Petrem o celkové 5. místo. Opět vedl sérii 1:0 i 2:1 a i tentokrát to už vypadalo, že Maty v koncovce rodinného duelu poleví, ale v posledním rozhodujícím pátém zápase série si vybojoval prodloužení ve kterém dokázal vyhrát a celou sérii a 5. místo si tak vydobýt. Mezitím probíhali semifinále. V jednom Sam bez problémů vyřadil Tomáše st. a v tom druhém, bratrovražedném, s velkým štěstím vyřadil Lukáš Tomáše ml. Stačilo mu k tomu střelit celkově ve třech zápasech o 3 góly víc než Tom. Tom ml. si pak mohl spravit chuť na dalším členu rodiny. O třetí místo hrál s Tomášem st. Nakonec ani to nevyšlo a Tomáš st., i když v to při čtvrtfinále s Matym už ani moc nedoufal, se mohl radovat z bronzu. Finále hrál Lukáš se Samem. Lukáš si v prvním zápase vynutil prodloužení, ale nedokázal ho zužitkovat a další dva zápasy už byly plně v režii Sama, který vyhrál celý turnaj a to pouze s 1 porážkou z 22 zápasů. Tomu se říká dominance. V medailovém pořadí po šesti disciplínách stále vedl Lukáš (2 zlata a 3 stříbra), ale dotáhl se těsně za něj Sam (2 zlata, 1 stříbro a 1 bronz). Třetí místo patřilo Tomovi ml. (1 zlato a 2 stříbra).

Na konec druhého dne soustředění se uskutečnil dovednostní pětiboj. Této zkoušky dovednosti se zúčastnila stejná devítka lidí, která se účastnila i hlavního turnaje. První dovednostní disciplína byl turnaj v buly. Každý s každým si zkusil zahrát buly hned dvakrát. Nejlépe z toho vyšel Lukáš, který dokázal vyhrát desetkrát a dostal se tak do vedení pětiboje (625 bodů). Druhý nejúspěšnější byl Maty, který vyhrál devětkrát (563 bodů) a na třetím místě s osmi vyhranými buly byla hned pětice hráčů. Není se čemu divit – tito hráči měli úspěšnost na buly přesně 50 %. Druhou disciplínou bylo obstřelování mantinelu. Nejlíp si vedl Sam, který dokázal obtočit mantinel o 142 cm. To je víc než půlka (128 cm). Přes půlku se dostal ještě Tomáš st. a Lukáš Kahounovi. I když Lukáš skončil v této disciplíně až třetí, stačilo mu to na udržení průběžného vedení (1166 b.). Na druhé místo se posunul Sam (1082 b.) a na třetí Tomáš st. (1057 b.). Třetím tvrdým testem zkušeností a talentu byli góly o mantinel. Bezkonkurenčně nejlíp si vedl Lukáš – proměnil 5 ze 6 pokusů. Další největší úspěšnost měli Tomáš st., Michal a Milan, kteří střelili 3 góly. Zajímavé je, že všechny góly byly střeleny pravým obráncem. Lukáš prohloubil svůj náskok v čele (1591 b.) nad druhým Tomášem st. (1332 b.) a třetím Samem (1282 b.). Koordinaci prověřující čtvrtá disciplína, nahrávky za brankou, byla nakonec rozhodující. Dominoval v ní Sam, který si za půl minuty nahrál 48x. Druhý byl Lukáš s 27 nahrávkami a třetí Tomáš ml., který si nahrál 22 krát. Tím se Sam dostal do čela (2082 b.). Hned za ním byl Lukáš (2041 b.) a třetí, už s odstupem, byl Tomáš st. (1482 b.). Poslední disciplínou byla speciální akce končící gólem. Každý hráč měl tři pokusy. V napínavém finále uhrál třetí nejlepší čas Maty. Boj o vítěze téhle disciplíny byl i boj o vítěze celého pětiboje. Sam zahrál čas 4,1. Poté zkoušel čas Lukáš. Na druhý pokus zahrál čas 4,7. Do třetího pokusu dal Lukáš vše a snažil se dosáhnout času 3,6. Ve snaze chvátat, ale udělal chybu a tak se musel spokojit s druhým místem. Celkový vítěz Sam uhrál 2872 bodů. Druhý byl Lukáš s 2771 body a bronzovou medaili bral Tomáš st. s 2062 body. Nakonec tedy dopadl pětiboj úplně stejně jako hlavní turnaj. Tedy alespoň na stupních vítězů. Další pozice se měnili. Čtvrtý skončil Michal, 5. Petr, 6. Maty, 7. Tom ml., 8. Milan a 9. Ondra. Do čela medailového pořadí se tak prodral Sam (3 zlata, 1 stříbro a 1 bronz). Na druhé místo klesnul Lukáš (2 zlata a 4 stříbra) a třetí byl stále Tomáš ml. (1 zlato a 2 stříbra).

Poslední den soustředění začal pravou stiga hokejovou čtyřhrou. Dva hráči vždy stáli u jednoho stolu a každý ovládal tři táhla. Stejně jako v předchozí čtyřhře (na Frantův způsob) se hráči rozdělili do dvou košů a nasazení hráči hráli v týmu postupně se všemi nenasazenými a naopak. Tento systém nahrával Michalovi Blažkovi, který byl nejlíp nasazený v druhém koši. Nejlíp ale do turnaje vstoupil Pavel Komárek s Lukášem Kahounem. V druhém kole pořád pokračoval ve skvělé jízdě Lukáš Kahoun, tentokrát bojoval s Matym Klazarem. Stejně úspěšní byli i Tom ml. s Michalem. Ve třetím, předposledním, kole byl v týmu Michal s Lukášem a to byl opravdu silný tým. Do posledního kola měl šance pro zlato už jen Lukáš, Michal, Maty a Pavel. Pavel hrál s Tomem ml. a hned po prvním zápase o všechny teoretické šance přišel. V předposledním kole se už lámal chleba, když hrál Lukáš s Petrem proti Michalovi s Haničkou. Zápas to byl vyrovnaný, ale nakonec dokázali Lukáš a Petr zvítězit. Přesto před úplně posledním zápasem ještě mohli vyhrát všichni tři borci bojující o titul. Lukáš měl ale nejlepší pozici a tu potvrdil výhrou. Michal taky v posledním kole vyhrál a zajistil si stříbro. Maty bral bronz. Tomáš st. měl vyrovnanou bilanci a vyneslo mu to 4. místo. Úspěšné počínaní Haničky s Michalem v posledním kole vyneslo ovoce i Haničce, která skončila 5. Přes silný start skončil na 6. místě Pavel. Předposlední skončil Petr a černého Petra v podobě osmého místa si vybral Tom ml. Lukáš se opět dostal do čela medailového pořadí (3 zlata a 4 stříbra). Druhý zůstal Sam (3 zlata, 1 stříbro a 1 bronz) a třetí Tom ml. (1 zlato a 2 stříbra).

Devátá disciplína soustředění potěšila hráče moderního Stiga hokeje, protože byla věnována nájezdům. Hráči se rozdělili do dvou skupin po čtyřech a soutěžili každý s každým. Jeden zápas byl rozdělen do 6 sérií. Skupinu A vyhrál Tomáš ml., který dokázal vyhrát 11 z 18 sérií a prohrál jenom 2. Jak se čekalo, stal se z něj rozhodně největší favorit pro play-off. Druhá skončila Hanička, která těsně porazila v rozhodujícím zápase Michala 2:1. Michal skončil 3. a poslední ve skupině byl Petr. Skupina B byla zamotanější. Po dvou kolech bylo jisté, že Pavel skupinu prohraje, protože měl na kontě dvě porážky. Naopak Maty měl jistotu, že bude v nejlepší dvojici. To bylo důležité, protože právě dva nejlepší z každé skupiny postupovali do play-off. Přímý zápas o postup si zahrál Tomáš st. s Lukášem. Lukáš měl lepší pozici, protože s Matym dokázal remízovat, kdežto Tomáš s ním prohrál. Zápas byl napínavý, ale Lukáš poslední sérií dokázal zápas srovnat na remízu, což mu zajišťovalo postup. Pavel navíc v posledním kole porazil Matyho, a tak Lukáš skupinu B dokonce vyhrál. Maty byl druhý a Tomáš st. po velkém boji skončil třetí. V prvním semifinále se tedy utkal Tom ml. s Matym. Tom nedal Matymu moc šancí a vyhrál 4:1. V druhém semifinále byl zajímavý souboj mezi Lukášem a Haničkou. Hanička se pokoušela střílet blafáky a Lukáš se pokoušel o střely z červené čáry. Série byli velmi vyrovnané, a tak nakonec se skórem 1:0 zvítězil díky většímu štěstí Lukáš. Mezitím se odehrál boj o 7. místo, v kterém Pavel připsal svojí druhou výhru v řadě, tentokrát na úkor Petra, který se tedy musel spokojit s 8. místem. Zápas o 5. místo byl opět souboj mezi střelami a blafáky. Tentokrát opět vyhráli střeli v podání Tomáše st. a Michal skončil na 6. místě. V bitvě o třetí místo spolu hráli Maty a Hanička a právě druhá jmenovaná prokázala, že už nasbírala spoustu blafákových zkušeností a vyhrála. Finále bylo opět jednoznačná záležitost ve prospěch Toma ml. Lukáš se musel spokojit jenom se stříbrem, ale vůbec ho to nemuselo mrzet, protože v medailovém pořadí si pojistil vedení (3 zlata a 5 stříber). Druhý byl v medailovém pořadí stále Sam (3 zlata, 1 stříbro, 1 bronz) a třetí místo utvrdil Tom ml. (2 zlata a 2 stříbra).

Poslední, desátá, disciplína soustředění byla hra s malým pukem. Hra probíhala podle běžných pravidel. Pouze čas jednoho zápasu byl zkrácen na 3 minuty, protože menší puk – menší znělka. Posledního turnaje se zúčastnila stejná osmička hráčů jako disciplíny před tím a někteří z nic měli problém se střílením gólů. Průměrný počet gólů na zápas byl pouze 1,8 a to ho ještě dost zvýšil Pavel, který střelil téměř třetinu všech gólů v základní skupině, kterou zaslouženě vyhrál. Ještě Tomáš st. dokázal střelit víc než gól na zápas a pak už to byla ofenzivní bída. Třetí Lukáš Kahoun dokázal vstřelit jen 5 gólů, i tak mu to na třetí místo díky velmi dobré obraně stačilo. K dokonalosti to ovšem přivedl Tomáš ml., kterému v základní skupině na čtvrté místo tedy poslední postupové místo do skupiny A stačilo vsítit soupeřům pouze 3 góly! Měl totiž dvě výhry 1:0, dvě remízy 0:0 a jednu 1:1. Měl stejně bodů i stejný vzájemný zápas jako pátá Hanička, ale Tom ml. měl lepší skóre. Šestý byl Michal, který měl na kontě vstřelených gólů 5 (tedy relativně dost), ale zradila ho obrana. Sedmý byl Petr a osmý skončil Maty, který měl smolně 4 prohry jen o jeden gól. Skupinu B ovlivnil předčasný odchod Haničky, která s kontumacemi skončila osmá. O páté místo se tak přetahoval Michal s Matym, který se dokázal oklepat z nepovedené základní skupiny. Petr sice už dokázal střílet góly, ale Maty s Michalem to už taky dokázali a navíc lip. Michal nakonec skupinu B vyhrál, přestože měl s Matym horší vzájemné zápasy. Maty tudíž skončil 6. Ve skupině A se začalo dařit Lukášovi, kterého držela pevná obrana a byl jediný, kdo dokázal zastavit rozjetého Pavla. Naopak katastroficky vkročil do skupiny A Tomáš st., který utrpěl v prvních třech zápasech tři porážky. Bylo tedy zřejmé, že o zlato to bude boj mezi Pavlem a Lukášem a o bronz mezi oběma Tomáši. Zajímavé je, že v závěru Tomášové spíše přehrávali oba bojovníky o zlato. Nakonec mezi Tomáši rozhodl poslední vzájemný zápas, který vyhrál ten starší z nich a radoval se tak z bronzu. I v boji o zlato nesmírně záleželo na vzájemném zápase. Když Lukáš i potřetí dokázal Pavla porazit bylo jisté, že se stane vítězem a Pavel si dokonce to stříbro ještě musel vybojovat v posledním zápase nad Tomášem st.

Medailové pořadí tedy ovládl Lukáš Kahoun. Nebylo se čemu divit, protože ze všech favoritů právě on po celý rok na kroužku stiga hokeje trénoval jednotlivé Stiga hokejové dovednosti. Druhý se stal Sam, který měl medaili ze všeho, čeho se účastnil. Třetí nejlepší v medailovém pořadí byl Tom ml., který si to svým zápalem ke hře a láskou ke Stize rozhodně zasloužil.

Medailové pořadí
Jméno 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. účast
1. Lukáš Kahoun 4 5 1 10
2. Samuel Hána 3 1 1 5
3. Tomáš Kahoun ml. 2 2 3 1 1 1 10
4. Matyáš Klazar 1 2 2 1 4 10
5. Michal Blažek 1 2 1 1 1 6
6. Pavel Komárek 1 1 1 1 1 5
7. Tomáš Kahoun st. 3 2 3 8
8. Hana Marešová 2 2 1 1 6
9. Michal Krňák 1 1 2
10. Petr Klazar 1 3 5 1 10
11. Milan Chlebo 1 1 2
12. Zdeněk Paul 1 1
13. Ondřej Chlebo 2 2

 

Přílohy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *